O firmie

O firmie

Pozytywnie nakręcamy maszyny

Polmech to młode, prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo, działające w branży produkcji elementów maszyn oraz przeniesienia napędu. Nawiązaliśmy współpracę z doświadczonymi i renomowanymi producentami z całej Europy, co w połączeniu z naszą energią pozwala nam wyjść naprzeciw wymaganiom wszystkich Klientów. Naszym celem jest odpowiedzenie na wszystkie potrzeby rynku, dotyczące utrzymania ciągłości produkcji, a także budowy maszyn. Traktujemy to nie jako zwykłe hasło, ale obietnicę realizacji każdego zadania na najwyższym poziomie. Podczas produkcji dbamy o zachowanie obowiązujących norm, natomiast prowadzenie naszego przedsiębiorstwa opiera się o uczciwe i profesjonalne podejście do każdego Klienta.
 
Nasza firma jest zlokalizowana w Raciborzu, jednak działalność obejmuje znacznie większy obszar. Nasze produkty trafiają do odbiorców z całego kraju, a także z zagranicy.
 
Oferta przedsiębiorstwa obejmuje zarówno produkty znormalizowane, jak i realizacje na podstawie indywidualnej dokumentacji technicznej.

20+

LAT

DOŚWIADCZENIA

PROCESS

OUR PROCESS

Client Feed Back

Satisfied Clients Say About Us

Partnerzy / Zaufają nas

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy